پیام رسان های جایگزین تلگرام + دانلود برای اندروید و آیفون

ساخت وبلاگ
چکیده : همین دوسال پیش بود که کاربران ایرانی بخاطر کندی عملکرد شبکه پیام رسان “وایبر” جایگزین رایگان دیگری ب... با عنوان : پیام رسان های جایگزین تلگرام + دانلود برای اندروید و آیفون بخوانید :

همین دوسال پیش بود که کاربران ایرانی بخاطر کندی عملکرد شبکه پیام رسان “وایبر” ” را انتخاب کردند. عده ای به شوخی مهاجرت یک شبه ایرانی ها از “وایبر” به “تلگرام” را سریعترین مهاجرت تاریخ می دانند.

حال بخاطر فیلتر شدن “تلگرام”، بازهم زمزمه مهاجرت دوباره از این پیام رسان محبوب که در دوسال اخیر با زندگی و کسب و کار ایرانی ها عجین شده بود، به پیام رسان دیگری شنیده می شود.
با اینکه هنوز مقامات کشور مسدود شدن همیشگی پیام رسان “تلگرام” را رسما تایید نکرده‌اند، احتمالا در ماه‌های آینده رفته رفته شاهد کوچ کاربران به اپلیکیشن‌های دیگر خواهیم بود و این پیام‌رسان نیز مانند وایبر و وی‌چت به متروکه‌ای تبدیل می‏شود.
اگر به دنبال جایگزینی برای تلگرام می‌گردید تا زمان رفع فیلتر تلگرام موقتا کارهای خود را پیگیری کنید ما در این مطلب چند پیام رسان ایرانی و خارجی را که همانند یا حتی چندتایی بهتر از آن به کاربران خود سرویس می دهند، معرفی خواهیم کرد.
در اینجا محبوب ترین شبکه های پیام رسان دنیا را به ترتیب معرفی کرده ایم:

 

پیام رسان های ایرانی جایگزین تلگرام به همراه لینک

پیام رسان سروش

پیام رسان سروش: پیام رسانی ایرانی که علاوه بر دارا بودن ویژگی هایی شبیه پیام رسان های دیگر امکانات دیگری همچون تماس صوتی، ایجاد کانال‌های تعاملی، پرداخت قبض، خرید شارژ آسان و پرداخت پول را به کاربران خود می‌دهد. این پیام رسان برای سیستم عامل های ، ios، ویندوز ارائه می شود.

دانلود پیام رسان سروش از کافه بازار برای اندروید

ادامه مطلب
...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : يکشنبه 22 بهمن 1396 ساعت: 19:34