۱۱ راه افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

ساخت وبلاگ
چکیده : اینستاگرام به سرعت کارکرد اولیه ی خود را از اپلیکیشنی برای سرگرم کردن کودکان به یک ابزار جدی برای با... با عنوان : ۱۱ راه افزایش فالوور واقعی اینستاگرام بخوانید :

اینستاگرام به سرعت کارکرد اولیه ی خود را از اپلیکیشنی برای سرگرم کردن کودکان به یک ابزار جدی برای بازاریابی محتوایی، اینترنتی و جذب مخاطب برای افراد و برندها تغییر داده است. اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی بر روی سیاره ما می باشد با بیش از ۲۰۰ میلیون عضو ماهانه فعال و کاربرانی که روزانه ۶۰ میلیون عکس را به اشتراک می گذارند و ۱.۶ میلیارد پست را لایک می کنند.

فوق العاده و بی نظیر نیست؟ نرخ مشارکت برای اکثر شبکه های اجتماعی پایین تر ۰.۱% است، اما اینستاگرام تمام این آمار و ارقام را جابجا کرده است. براساس مطالعه ای از سوی Forrester در سال ۲۰۱۴، میانگین نرخ مشارکت اینستاگرام نسبت به فیسبوک ۵۸ مرتبه بالاتر بوده است.
این اعداد نمی تواند منبعی برای استدلال باشد چرا که اینها تنها بیانگر یک میانگین است. از آنجایی که من مدافع و حامی انواع روش ها و بازاریابی آنلاین هستم، شما هرگز نباید به متوسط بودن اکتفا کنید! این یک رویا یا هدف نیست.

البته که ۵۸ مرتبه ارتقا نرخ مشارکت اینستاگرام نسبت به فیسبوک فوق العاده به نظر می رسد، اما شما می توانید خیلی از این بهتر در اینستاگرام فعالیت کنید. چه یک برند بزرگ باشید یا نه، من دوست ندارم شما یک فرد متوسط ظاهر شوید، بلکه می خواهم به استانداردهای ستاره ها برسید و تبدیل به یک تک شاخ اینستاگرام شوید. یک تک شاخ دنیای دیجیتال موجودی جادویی و نادر است که به واسطه مرتبه ی خود از دیگران برتر است.

با به کاربردن این ۱۱ روش شگفت انگیز تبدیل به تک شاخ دنیای دیجیتال می شوید. این ایده های جذاب را در کپشن ها، هشتگ ها و پروفایل خود به کار ببرید تا بفهمید که چه پست های جذابی را باید منتشر کنید تا نرخ مشارکت و تعداد فالوورهایتان افزایش یابد.

اَسنت وِی پلتفرم دیجیتال مارکتینگ

۱-هشتگ مختص به خود را ارتقا دهید.

خوب است که برای شرکت خود یک هشتگ مختص به خود خلق کنید، اما چه کسی آن را می شناسد تا از آن برای به اشتراک گذاشتن محتوا در مورد شما استفاده کند؟ اطمینان حاصل کنید که آن را در پروفایل خود آورده اید، اما این رویه را در فضای آفلاین هم ادامه دهید، هشتگ های مختص به خود را در سررسید، تبلیغات چاپی، نشانه های فروشگاه و رویدادهای مربوطه درج کنید.
اگر شما در رادیو و تلویزیون هستید، مستقیما مردم را به استفاده از هشتگ خود دعوت کنید. کمپین های آنلاین و آفلاین را با حصول اطمینان از اینکه در پروفایل های شبکه های اجتماعی دیگر، وب سایت و بازایابی ایمیلی شما هم انتشار یافته اند، ادغام کنید. فقط امیدوار و آرزومند به اینکه مردم آن هشتگ ها را پیدا کنند، نباشید بلکه اقدام برای شناسایی هرچه بیشتر آنها بکنید.

11 hacks to become Instagram famous Project Runway billboard

ادامه مطلب
اینستاگرام,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 22 آذر 1396 ساعت: 22:01