۵ کمپین موفقیت آمیز شبکه های اجتماعی که شما می توانید چیزهای زیادی از آنها بیاموزید

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  آیا می دانستید! که ۷۸ درصد از کسب و کارها در حال حاضر، تیم هایی را برای شبکه های اجتماعی خود، اختصاص داده اند؟ این میزان در سال ۲۰۱۲ به ۶۷ درصد افزایش یافته بود. این نشان می دهد که، سازمان ها به طور فزاینده ای از قدرت شبکه های اجتماعی، برای جذب و مشارکت مشتریان، استفاده می کنند.
  خبر بد؟ Webbiquity گزارش می دهد که ۸۳ درصد از مشتریان تجربه های بدی در رابطه با بازاریابی شبکه های اجتماعی گزارش کرده اند. به عنوان یک صاحب کسب و کار، واضح است که استفاده از بازاریابی شبکه های اجتماعی به سود شما می انجامد، اما آیا می دانید که چگونه تاثیرات کمپین های بازاریابی شبکه های اجتماعی خود را به حداکثر ممکن برسانید؟ آیا می دانید که اهدافتان چیست و چگونه باید به آنها دست بیابید؟ چه قبلاً استراتژی های شبکه های اجتماعی را می دانستید یا اکنون می خواهید بدانید، می توانید کتابهای رایگان الکترونیکی را از اینترنت دانلود کرده تا چگونگی نفوذ بر هسته ی مهارت هایتان را برای انجام و نظارت بر استراتژی های مؤثر دیجیتالی، کشف کنید.
  ما کمی تحقیقات را از طرف شما انجام داده ایم و پنج کمپین موفقیت آمیز را که در میان انواع مختلف پلتفرم های شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک، توییتر و اینستاگرم موج هایی را درست کرده اند، به شما نشان می دهیم. بنابراین، چه کسب و کار شما در زمینه ی بازاریابی شبکه های اجتماعی جدید باشد یا به نوعی کهنه کار، این پنج کمپین می تواند به شما بینش بدهد برای کمپین های در حال اجرایی که پاسخگوی مصرف کنندگانتان است.

  پنج کمپین موفقیت آمیز شبکه های اجتماعی که شما می توانید چیزهای زیادی از آنها بیاموزید

  ۱. Dacia

  Dacia_Logo_new

  ادامه مطلب
  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 21 آذر 1396 ساعت: 5:38
  برچسب‌ها : اجتماعی,بیاموزید,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها