مهارت های تبلیغات در اینستاگرام + آموزش

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ،  از زمانی که وبلاگ ها در میان مردم به ... با عنوان : مهارت های تبلیغات در اینستاگرام + آموزش بخوانید :
به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ،  از زمانی که وبلاگ ها در میان مردم به شهرت رسیدند، بازاریابی و تبلیغات از طریق افراد تاثیرگذار (influencer marketing) رواج یافت. اینستاگرام در حال حاضر آخرین معدن طلایی است که به عنوان پلت فورمی برای تبلیغات از آن استفاده می شود. این پلت فورم برای انواع و اقسام شرکت ها به خوبی کار می کند؛ چه در زمینه کیف و کفش باشند یا تناسب اندام؛ چه موضوع کارشان گشت و گذار باشد یا تجارت الکترونیک و… اینستاگرام برگ برنده بیشتر برنده بوده است. حال سوال اینجاست که شما چگونه می توانید افراد تاثیرگذار اینستاگرام، که آنها را اینستاگرامر می نامند، پیدا کنید؟

مهارت های تبلیغ در اینستاگرام + آموزش

سوال مهم تر این است که وقتی آنها را پیدا کردید، چطور می خواهید از آنها بخواهید که برایتان تبلیغات کنند؟ بیشتر شرکت ها و برندها این کار را به آژانس های تبلیغاتی ای واگذار می کنند که دپارتمان مخصوصی برای کار با اینستاگرامرها دارند. با این حال، اگر شما می خواهید خودتان این کار را انجام دهید، در زیر هفت سوال و نکته برای کار با این افراد را در اختیارتان قرار می دهیم.
ادامه مطلب
تبلیغات,اینستاگرام,...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : دوشنبه 29 آبان 1396 ساعت: 19:01